bizly. © 2026 Bizly s.r.o.
Avast Software s.r.o. | IČO 02176475 | Bizly
Veřejný náhled · Vidíte 1 z 2,5 mil. českých subjektů (firem, OSVČ, nadací, spolků a družstev) — některé sekce jsou uzamčené 47 zobrazení dnes 14 dní zdarma →Hledáte podobnou firmu?
Prohledejte 720 tis. českých firem (s.r.o., a.s.) a 1,8 mil. OSVČ podle oboru, regionu, obratu nebo vlastníka.
Vyhledat firmuO společnosti
Co dělá Avast Software ? Avast Software s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem na adrese Pikrtova 1737/1a, Nusle, 14000 Praha, zapsaná v obchodním rejstříku od roku 2013. Firma působí v oboru vydávání softwaru (NACE 58.290) a zaměstnává 1000 až 1499 osob.
Statutárním orgánem společnosti jsou jednatelé Sameer Sood a Ondřej Kramoliš. Informace o vlastnické struktuře nejsou v rejstříku zveřejněny. Bizly rating za rok 2025 je A+ (87/100).
Líbí se vám profil Avast Software?
Vytvořte si zdarma účet a získejte plný přístup k 720 tis. firmám a 1,8 mil. OSVČ.
Začít zdarma AI shrnutí · generováno z veřejných zdrojů, pro kontrolu si ověřte Společnost Avast Software s.r.o. (IČO 02176475) je registrovaná jako společnost s ručením omezeným a do obchodního rejstříku byla zapsána 3. října 2013 — působí tedy 13 let na trhu. Sídlo firmy se nachází na adrese Pikrtova 1737/1, Praha (CZ0100).
Aktivní V zisku Plátce DPH od 2013 Bez insolvence Pravidelně podává závěrky
Údaje z katastru zatím nestahujeme.
Účetní závěrka 2025 · 750 zaměstnanců
Pikrtova 1737/1
Praha
CZ0100
Okres: CZ0100
Identifikátory IČO 02176475 DIČ CZ02176475 VAT EU CZ02176475
Statutární zástupci (0) Žádné aktivní statutáře neevidujeme.
Historie obchodního jména (4) Název Od Do Avast Software s.r.o. 15. září 2016 dosud AVAST Software s.r.o. 1. září 2014 15. září 2016 Panya International s.r.o. 3. října 2013 1. září 2014 Avast Software s.r.o. 3. října 2013 dosud
Historie sídla (4) Adresa Od Do Pikrtova 14000 Praha Nusle 26. ledna 2016 dosud Budějovická 14000 Praha Michle 1. září 2014 26. ledna 2016 Pobřežní 18600 Praha 8 Karlín 3. října 2013 1. září 2014 Pikrtova 1737/1 140 00 Praha 3. října 2013
Výnosy & zisk 1,5 mld 1,5 mld 1,5 mld 1,5 mld — 3 mil 2021 2022 2023 2024 2025 Výnosy Zisk
Vlastnický graf Žádné majetkové vazby — firma nemá společníky ani podíly v jiných firmách.
Popis činnosti Výrobce bezpečnostního softwaru pro domácnosti i firmy, chránící desítky milionů uživatelů na platformách Windows, macOS a Android.Zdroj: AI reformulace z veřejných zdrojů
NACE klasifikace
G Velkoobchod a maloobchod
46.1 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení46.900 Nespecializovaný velkoobchod47.1 Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
J Informační a komunikační činnosti
58.290 Ostatní vydávání softwaru62.0 Činnosti v oblasti informačních technologií
Ukazatel 2023 2024 2025 Výnosy 1,5 mld. Kč 1,5 mld. Kč 0 Kč Náklady 1,5 mld. Kč 1,5 mld. Kč −3 mil. Kč Hospodářský výsledek 0 Kč 0 Kč 3 mil. Kč EBITDA 0 Kč 0 Kč 6 mil. Kč Vlastní kapitál 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Plátce DPH
Ano (od 24. října 2013)
Datum vzniku
3. října 2013
Spisová značka
C 216540, Městský soud v Praze
Právní forma
společnost s ručením omezeným
Počet zaměstnanců
750 (1000–1499)
Zveřejněna závěrka
ano, za 2025, 2024, 2023
Bankovní účty (12)
CZ1101000000352152890267/0100
CZ2401000000357889470227/0100
CZ9801000000357889510217/0100
2064670205/2600
Vývoj firmy v čase Změny v názvu, právní formě, sídle, vedení a vlastnictví — sestaveno z OR, Justice a Sbírky listin.
12 let historie
Roční přehled Rok Velikost Obrat 2026 — (nezveřejněno) Nezveřejněno 2025 500+ zaměstnanců Nezveřejněno 2024 500+ zaměstnanců 1,5 mld. Kč 2023 500+ zaměstnanců 1,5 mld. Kč 2022 500+ zaměstnanců 1,5 mld. Kč 2021 500+ zaměstnanců 1,5 mld. Kč 2020 500+ zaměstnanců 1,5 mld. Kč 2019 — (nezveřejněno) 1,5 mld. Kč 2018 500+ zaměstnanců 1,5 mld. Kč 2017 500+ zaměstnanců 1,5 mld. Kč 2016 500+ zaměstnanců 1,5 mld. Kč 2015 300–499 zaměstnanců 1,5 mld. Kč 2014 300–499 zaměstnanců 1,5 mld. Kč 2013 300–499 zaměstnanců Nezveřejněno
Časové osy
2013 2015 2017 2019 2021 2023 2025
Název firmy
Panya International s.r.o.
Avast Software s.r.o.
AVAST Software s.r.o.
Avast Software s.r.o.
Právní forma
společnost s ručením omezeným
Sídlo
Pobřežní 620/3, Karlín, 18600 Praha 8
Pikrtova 1737/1a, Nusle, 14000 Praha 4
Budějovická 1518/13a, Michle, 14000 Praha
Pikrtova 1737/1a, Nusle, 14000 Praha
Statutární orgán 0 osob v historii
2013 2015 2017 2019 2021 2023 2025
Akcionáři & podíly výše podílu v % v jednotlivých obdobích
2013 2015 2017 2019 2021 2023 2025
Vistra Shelf Companies s.r.o.
Zdroje: Veřejný rejstřík (justice.cz), Sbírka listin, ARES · synchronizace denně · pohled na celé období 2013–2026
15. 9. 2016 · Justice.cz
Přejmenováno na "Avast Software s.r.o." (z "AVAST Software s.r.o.")
Z "AVAST Software s.r.o." na "Avast Software s.r.o."
26. 1. 2016 · Justice.cz
Sídlo: Pikrtova 1737/1a, Nusle, 14000 Praha
Z "Budějovická 1518/13a, Michle, 14000 Praha" na "Pikrtova 1737/1a, Nusle, 14000 Praha"
1. 9. 2014 · Justice.cz
Přejmenováno na "AVAST Software s.r.o." (z "Avast Software s.r.o.")
Z "Avast Software s.r.o." na "AVAST Software s.r.o."
1. 9. 2014 · Justice.cz
Sídlo: Budějovická 1518/13a, Michle, 14000 Praha
Z "Pikrtova 1737/1a, Nusle, 14000 Praha 4" na "Budějovická 1518/13a, Michle, 14000 Praha"
3. 10. 2013 · ARES
Firma vznikla
3. 10. 2013 · ARES
Přejmenováno na "Avast Software s.r.o." (z "Panya International s.r.o.")
Z "Panya International s.r.o." na "Avast Software s.r.o."
3. 10. 2013 · Justice.cz
Sídlo: Pobřežní 620/3, Karlín, 18600 Praha 8
3. 10. 2013 · ARES
Sídlo: Pikrtova 1737/1a, Nusle, 14000 Praha 4
Z "Pobřežní 620/3, Karlín, 18600 Praha 8" na "Pikrtova 1737/1a, Nusle, 14000 Praha 4"
Mapa majetkových vazeb0 propojených subjektů · vlastnická struktura
A Avast Software s.r.o. Zamknout — uzly zůstanou kam je dáš Firma Osoba▶ Vlastnictví (vlastník → vlastněný) Statutární orgán
Mapa vazeb Žádné vlastnické nebo propojení vazby zatím nejsou v grafu.
BIZLY PRO
Přímé kontakty na vedení 4 ověřené kontakty na klíčové osoby — z webu, sbírky listin a LinkedIn.
Listiny ze Sbírky listin 86 z 86 2025 6 listin notářský zápis [NZ 1007-2025] + osvědčení rozhodnutí valné hromady
C 216540/SL88/MSPH založeno 12. 11. 2025
ostatní + zápis z VH 1.4.2024 - 31.3.2025
C 216540/SL85/MSPH založeno 16. 10. 2025
ostatní + návrh jednatelů
C 216540/SL86/MSPH založeno 16. 10. 2025
ostatní + zápis z VH
C 216540/SL84/MSPH založeno 16. 5. 2025
ostatní + Návrh jednatelů na rozdělení nerozděleného zisku a vrácení části příplatku mimo základní kapitál
C 216540/SL82/MSPH založeno 5. 3. 2025
ostatní + Zápis z valné hromady 4. 2. 2025
C 216540/SL83/MSPH založeno 5. 3. 2025
2024 5 listin účetní závěrka [2024] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora [2024] 1.4.2024 - 31.3.2025
C 216540/SL87/MSPH rok 2024 · založeno 16. 10. 2025
notářský zápis [NZ 501-2024] + osvědčení rozhodnutí valné hromady
C 216540/SL79/MSPH založeno 13. 6. 2024
jiné rozhodnutí + Návrh jednatelů na rozdělení části nerozděleného zisku
C 216540/SL77/MSPH založeno 3. 4. 2024
rozhod. o statut. orgánu + zápis VH - rozdělení zisku r. 2023
C 216540/SL78/MSPH založeno 3. 4. 2024
notářský zápis [N 46/2024, NZ 41/2024] + rozhod. o statut. orgánu rozhodnutí valné hromady o odvolání a volbě jednatele
C 216540/SL76/MSPH založeno 11. 1. 2024
2023 16 listin účetní závěrka [2023] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora [2023] k 31.3.2024 + zápis z VH
C 216540/SL80/MSPH rok 2023 · založeno 22. 1. 2025
účetní závěrka [2023] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora [2023] + Návrh jednatelů
C 216540/SL81/MSPH rok 2023 · založeno 22. 1. 2025
účetní závěrka [2023] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora [2023] mimořádná 1.1. 2023 - 23.6.2023
C 216540/SL74/MSPH rok 2023 · založeno 4. 10. 2023
ostatní + zápis VH - schválení ÚZ r. 2022
C 216540/SL72/MSPH založeno 4. 10. 2023
ostatní + návrh jednatelů na vypořádání HV
C 216540/SL73/MSPH založeno 4. 10. 2023
notářský zápis [N 1527/2023, NZ 1455/2023] + doklad o koupi závodu
C 216540/SL75/MSPH založeno 4. 10. 2023
zakladatelské dokumenty + notářský zápis [N 1109/2023 + NZ 1032/2023] rozhodnutí valné hromady o změně společenské smlouvy - nové úplné znění
C 216540/SL70/MSPH založeno 29. 7. 2023
zakladatelské dokumenty + notářský zápis [N 1109/2023 + NZ 1032/2023] rozhodnutí valné hromady o změně společenské smlouvy - nové úplné znění
C 216540/SL71/MSPH založeno 29. 7. 2023
rozhod. o statut. orgánu + schválení ÚZ r. 2022
C 216540/SL67/MSPH založeno 20. 7. 2023
rozhod. o statut. orgánu + návrh na rozdělení zisku r. 2022
C 216540/SL69/MSPH založeno 20. 7. 2023
jiné rozhodnutí + rozhodnutí o zrušení projektu rozdělení vyhotoveného dne 30.1.2023
C 216540/SL64/MSPH založeno 27. 3. 2023
notářský zápis [N 418/2023, NZ 399/2023] + rozhodnutí jediného společníka o schválení přeměny (rozdělení odštěpením se vznikem nové společnosti)
C 216540/SL65/MSPH založeno 27. 3. 2023
posudek znalce + znalecký posudek o hodnotě odštěpovaného jmění
C 216540/SL66/MSPH založeno 27. 3. 2023
projekt přeměny - rozdělení odštěpením, sloučením
C 216540/SL63/MSPH založeno 23. 2. 2023
notářský zápis [NZ 86/2023] + rozhodnutí společníka v působnosti valné hromady
C 216540/SL62/MSPH založeno 1. 2. 2023
projekt přeměny - rozdělení odštěpením, sloučením
C 216540/SL61/MSPH založeno 31. 1. 2023
2022 5 listin účetní závěrka [2022] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
C 216540/SL68/MSPH rok 2022 · založeno 20. 7. 2023
ostatní + rozhodnutí jediného společníka
C 216540/SL60/MSPH založeno 13. 10. 2022
ostatní + rozhodnutí jediného společníka
C 216540/SL59/MSPH založeno 3. 10. 2022
ostatní + návrh jednatelů
C 216540/SL58/MSPH založeno 27. 5. 2022
ostatní + rozhodnutí jediného společníka
C 216540/SL57/MSPH založeno 25. 5. 2022
2021 5 listin účetní závěrka [2021] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
C 216540/SL56/MSPH rok 2021 · založeno 25. 5. 2022
notářský zápis [NZ 860/2021] + rozhod. o statut. orgánu
C 216540/SL55/MSPH založeno 9. 2. 2022
notářský zápis [NZ 860/2021] + rozhodnutí v působnosti valné hromady
C 216540/SL54/MSPH založeno 21. 12. 2021
ostatní + rozhodnutí jediného společníka
C 216540/SL51/MSPH založeno 7. 6. 2021
notářský zápis [NZ 85/2021] + rozhodnutí v působnosti valné hromady
C 216540/SL50/MSPH založeno 4. 2. 2021
2020 7 listin účetní závěrka [2020] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora [2020] + rozhodnutí jediného společníka
C 216540/SL52/MSPH rok 2020 · založeno 10. 9. 2021
účetní závěrka [2020] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora [2020] + návrh jednatelů
C 216540/SL53/MSPH rok 2020 · založeno 10. 9. 2021
ostatní + rozhodnutí jediného společníka
C 216540/SL49/MSPH založeno 19. 1. 2021
notářský zápis [NZ 879/2020] + rozhodnutí jediného společníka v působnosti valné hromady
C 216540/SL47/MSPH založeno 1. 1. 2021
notářský zápis [NZ 880/2020] + doklad o koupi závodu
C 216540/SL48/MSPH založeno 1. 1. 2021
ostatní + rozhodnutí jediného společníka
C 216540/SL45/MSPH založeno 8. 9. 2020
ostatní + rozhodnutí jediného společníka
C 216540/SL44/MSPH založeno 4. 9. 2020
2019 4 listin účetní závěrka [2019] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
C 216540/SL46/MSPH rok 2019 · založeno 8. 9. 2020
zakladatelské dokumenty
C 216540/SL43/MSPH založeno 17. 9. 2019
ostatní + rozhodnutí jediného společníka
C 216540/SL41/MSPH založeno 6. 8. 2019
zakladatelské dokumenty + notářský zápis [NZ 634/2019] + rozhod. o statut. orgánu
C 216540/SL40/MSPH založeno 29. 6. 2019
2018 10 listin účetní závěrka [2018] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
C 216540/SL42/MSPH rok 2018 · založeno 6. 8. 2019
zakladatelské dokumenty
C 216540/SL38/MSPH založeno 8. 1. 2019
zakladatelské dokumenty + notářský zápis [NZ 840/2018]
C 216540/SL37/MSPH založeno 3. 12. 2018
ostatní + rozhoidnutí jediného společníka
C 216540/SL35/MSPH založeno 20. 8. 2018
notářský zápis [NZ 291/2018] + rozhod. o statut. orgánu
C 216540/SL34/MSPH založeno 21. 6. 2018
notářský zápis [NZ 291/2018]
C 216540/SL33/MSPH založeno 24. 5. 2018
zakladatelské dokumenty
C 216540/SL32/MSPH založeno 18. 5. 2018
notářský zápis [NZ 291/2018]
C 216540/SL31/MSPH založeno 11. 5. 2018
notářský zápis [NZ 519/2018] + ostatní doklad o koupi části závodu
C 216540/SL30/MSPH založeno 1. 5. 2018
zakladatelské dokumenty
C 216540/SL29/MSPH založeno 11. 1. 2018
2017 5 listin účetní závěrka [2017] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora [2017] výměna SL36
C 216540/SL39/MSPH rok 2017 · založeno 26. 4. 2019
ostatní + doklad o koupi části závodu
C 216540/SL28/MSPH založeno 9. 1. 2018
notářský zápis [NZ 1551/2017]
C 216540/SL26/MSPH založeno 30. 11. 2017
ostatní + zahajovací rozvaha
C 216540/SL27/MSPH založeno 30. 11. 2017
projekt přeměny - rozdělení odštěpením, sloučením + projekt fúze
C 216540/SL23/MSPH založeno 23. 10. 2017
2016 4 listin účetní závěrka [2016] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
C 216540/SL25/MSPH rok 2016 · založeno 3. 11. 2017
zakladatelské dokumenty
C 216540/SL22/MSPH založeno 6. 10. 2016
notářský zápis [NZ 877/2016]
C 216540/SL21/MSPH založeno 15. 9. 2016
ostatní + rozhodnutí jediného společníka
C 216540/SL19/MSPH založeno 14. 7. 2016
2015 5 listin účetní závěrka [2015] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
C 216540/SL20/MSPH rok 2015 · založeno 3. 8. 2016
účetní závěrka [2015] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
C 216540/SL18/MSPH rok 2015 · založeno 6. 6. 2016
ostatní + rozhodnutí jed. spol.
C 216540/SL17/MSPH založeno 6. 6. 2016
notářský zápis [NZ 312/2015, N 349/2015]
C 216540/SL14/MSPH založeno 30. 12. 2015
notářský zápis [NZ 312/2015 + projekt fúze]
C 216540/SL13/MSPH založeno 24. 11. 2015
2014 10 listin účetní závěrka [2014] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora [2014] od 1.1.2014 do 31.12.2014
C 216540/SL16/MSPH rok 2014 · založeno 1. 6. 2016
účetní závěrka [2014] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora [2014] od 1.1.2014 do 31.12.2014
C 216540/SL15/MSPH rok 2014 · založeno 26. 5. 2016
ostatní + projekt fúze v AJ
C 216540/SL10/MSPH založeno 30. 10. 2014
posudek znalce + č.P42561/14
C 216540/SL11/MSPH založeno 30. 10. 2014
notářský zápis + NZ 285/2014-projekt fúze
C 216540/SL12/MSPH založeno 30. 10. 2014
ostatní + projekt fúze
C 216540/SL8/MSPH založeno 11. 6. 2014
ostatní + rozhodnutí jediného společníka
C 216540/SL7/MSPH založeno 14. 5. 2014
zakladatelské dokumenty + bez data
C 216540/SL6/MSPH založeno 13. 3. 2014
zakladatelské dokumenty + notářský zápis NZ 102/2014
C 216540/SL5/MSPH založeno 3. 3. 2014
ostatní + rozhodnutí jediného společníka Čj / Aj
C 216540/SL4/MSPH založeno 7. 2. 2014
2013 4 listin účetní závěrka [2013] + zpráva auditora
C 216540/SL9/MSPH rok 2013 · založeno 30. 10. 2014
účetní závěrka [2013]
C 216540/SL2/MSPH rok 2013 · založeno 7. 2. 2014
zpráva o vztazích + r. 2013 Čj / Aj
C 216540/SL3/MSPH založeno 7. 2. 2014
zakladatelské dokumenty + notářský zápis NZ 335/2013
C 216540/SL1/MSPH založeno 8. 10. 2013
Zdroj: Sbírka listin · or.justice.cz
Odemkněte všechno o Avast Software Přímé kontakty na 4 osoby z vedení Mapa majetkových vazeb (8 firem) LinkedIn analýza zaměstnanců Vozový park 67 vozidel Smlouvy se státem (47 ks) Watchdog — notifikace o změnách Vyzkoušet 14 dní zdarma Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv
Připojilo se 3 240+ firem Z veřejných zdrojů
Justice.cz
OR & Sbírka listin
Insolvenční rejstřík
Min. spravedlnosti
ČSÚ — RES
Statistický úřad
Aktualizováno 28. 4. 2026, 14:32 · Veřejné údaje v souladu s GDPR.
1000–1499 zam.
IČO 02176475
Sídlo Pikrtova 1737/1, Praha
Založeno 3. 10. 2013
NACE 58290
Zaměstnanci 750
Bizly rating A+ (87/100)
FAQ
Časté otázky o Avast Software Co dělá firma Avast Software s.r.o.? Avast Software s.r.o. působí v oboru vydávání softwaru, který odpovídá klasifikaci NACE 58.290. Firma je zapsána jako společnost s ručením omezeným a sídlí v Praze.
Kolik má Avast Software s.r.o. zaměstnanců? Kdo je majitelem Avast Software s.r.o.? Je Avast Software s.r.o. důvěryhodná firma? Jaký byl obrat Avast Software s.r.o. v posledním roce? Kde sídlí Avast Software s.r.o.? Jaké je IČO Avast Software s.r.o.? Obor NACE 49.41
Další firmy v silniční nákladní dopravě
GDPR compliant
Pouze veřejná data
5 zdrojů
ARES, OR, RES, RS, ISIR
Činnosti v oblasti nemovitostí
68.20 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
M Profesní, vědecké a technické činnosti
70.2 Poradenství v oblasti řízení72.19 Ostatní výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd73.1 Reklamní činnosti
N Administrativní a podpůrné činnosti
82.1 Administrativní a kancelářské činnosti
P Vzdělávání
85.59 Ostatní vzdělávání j. n.
2064670918/2600
CZ4226000000002064670803/2600
CZ9126000000002064670600/2600
CZ2081500000001677300106/8150
CZ2581500000001677300501/8150
CZ4781500000001677300202/8150
Finanční zdraví firmy Kompletní finanční analýza z účetních závěrek za posledních 5 let. K odemčení stačí registrace zdarma.
Tržby, zisk, EBITDA, marže — vývoj 5 let Bizly rating (likvidita, zadluženost, ROE) Cash flow a doba splatnosti pohledávek Porovnání s oborem (NACE 49.41) Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Telefonní čísla a e-maily statutárů a obchodního ředitele
Ověřeno proti více zdrojům (web, LinkedIn, OR) Stáhnete přímo do CRM (Pipedrive, HubSpot, Salesforce) Aktualizace každých 14 dní Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Vozový park firmy 67 vozidel z Centrálního registru — značka, model, palivo, vlastník vs. provozovatel.
VIN, značka, model, rok výroby, palivo, kW, barva Rozdíl mezi vlastníkem a provozovatelem (leasing) Stáří vozového parku, struktura podle typu Nárůsty/úbytky v čase — investice do flotily Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Web a sociální sítě firmy Hloubková analýza digitální stopy — co tato firma dělá online.
Návštěvnost webu, technologie, certifikáty LinkedIn, Facebook, Instagram, X — followers, posty, růst GA, Google Ads, Meta Pixel — co používá Recenze a hodnocení napříč Google, Firmy.cz, Sklik Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Inzerce práce Z Jobs.cz, Sprace.cz a Bazoše — historie všech pracovních inzerátů.
Aktivní + archivované inzeráty za posledních 12 měsíců Doba běhu, počet uchazečů, plat Růst nábornické aktivity = signál růstu firmy Které pozice dlouho neobsazené (= problém?) Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Smlouvy se státem (Registr smluv) Všechny veřejné zakázky, kde firma figuruje jako dodavatel nebo zadavatel.
47 smluv za posledních 5 let — celkem 184 mil. Kč Kdo, kdy, za kolik — plné PDF smlouvy Filtr podle protistrany (Krajský úřad, Ministerstvo, ÚOHS) Trendy — roste/klesá objem zakázek se státem Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Registr smluv
Ministerstvo vnitra